AT90PWM161-16SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT90PWM161-16SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC
Ngā Rauemi: AT90PWM161-16SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT90PWM161-16SN
Tau Wae AT90PWM161-16SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 90059 pcs Pepa Raraunga AT90PWM161-16SN.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SO
Tere 16MHz Raupapa AVR® 90PWM Lighting
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (16K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa 1611-AT90PWM161-16SN
1611-AT90PWM161-16SNCT
1611-AT90PWM161-16SNCT-ND
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 16
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-SO Raraunga Raraunga A/D 11x10b; D/A 1x10b