AT89LP214-20XU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT89LP214-20XU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14TSSOP
Ngā Rauemi: AT89LP214-20XU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89LP214-20XU
Tau Wae AT89LP214-20XU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 79530 pcs Pepa Raraunga AT89LP214-20XU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP
Tere 20MHz Raupapa 89LP
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (2K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa AT89LP21420XU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 12
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 14-TSSOP Raraunga Raraunga -