AT89LP213-20XU
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT89LP213-20XU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14TSSOP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89LP213-20XU
Tau Wae AT89LP213-20XU Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 87234 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Raupapa 89LP
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 2KB (2K x 8) Rahi Motu Ratonga SPI
Ētahi Ingoa 1611-AT89LP213-20XU Oscillator Momo -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi 8051
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga AT89LP213-20XU Whakaahua nui 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14TSSOP Raraunga Raraunga SRAM -
Raraunga Raraunga 2.4 V ~ 5.5 V Nui Rahi 128 x 8