AT45DB041D-SSU-2.5
Adesto TechnologiesAdesto Technologies
AT45DB041D-SSU-2.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT45DB041D-SSU-2.5
Kaihanga / Waitohu: Adesto Technologies
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M SPI 50MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT45DB041D-SSU-2.5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT45DB041D-SSU-2.5
Tau Wae AT45DB041D-SSU-2.5 Kaihanga Adesto Technologies
Whakaahuatanga IC FLASH 4M SPI 50MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5904 pcs Pepa Raraunga AT45DB041D-SSU-2.5.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 4ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa 1265-1022-5
AT45DB041D-SSU-2.5AD
AT45DB041D-SSU-2.5AD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 4Mb (264 Bytes x 2048 pages) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara FLASH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 4Mb (264 Bytes x 2048 pages) SPI 50MHz 8-SOIC Whero Whero 50MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT45DB041D-SSU
AT45DB041D-SSU
Kaihanga: Adesto Technologies
Whakaahuatanga: IC FLASH 4M SPI 66MHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 5302 pcs
Tikiake: AT45DB041D-SSU.pdf
RFQ
AT45DB041D-SSU-2.5-SL383
AT45DB041D-SSU-2.5-SL383
Kaihanga: Adesto Technologies
Whakaahuatanga: IC FLASH 4M SPI 50MHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 4288 pcs
Tikiake: AT45DB041D-SSU-2.5-SL383.pdf
RFQ
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC FLASH 4MBIT 66MHZ 8SOIC