25LC160B-E/P
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC160B-E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 16KBIT 10MHZ 8DIP
Ngā Rauemi: 25LC160B-E/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC160B-E/P
Tau Wae 25LC160B-E/P Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 16KBIT 10MHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100948 pcs Pepa Raraunga 25LC160B-E/P.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 8-PDIP Ngā Paerewa Non-Volatile
Pūmanawa 16Kb (2K x 8) Ahua Tae 2.5 V ~ 5.5 V
Raupapa - RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 10MHz Ko te poari 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Whakamotu whakaputa EEPROM Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga 25LC160B-E/P
Atanga SPI Serial Whakaahuatanga IC EEPROM 16KBIT 10MHZ 8DIP