SN74LVC2G32DCUTG4
Hua Hua
Tau Wae: SN74LVC2G32DCUTG4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC GATE OR 2CH 2-INP US8
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN74LVC2G32DCUTG4
Tau Wae SN74LVC2G32DCUTG4 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 142082 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua - Breakdown US8 Wātaka 32mA, 32mA
Ahua Tae 1.65 V ~ 5.5 V Raupapa 74LVC
Tīmatahia te Tīmatanga a Schmitt 1.7 V ~ 2 V RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - S / H: ADC 2 Ko te poari 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
Whakatakotoranga 2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Te maha o nga moni mo te kaupapa OR Gate Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Waehanga Kaihanga SN74LVC2G32DCUTG4 Taumata Taumahi - Teitei 0.7 V ~ 0.8 V
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui OR Gate IC 2 Channel US8
Whakaahuatanga IC GATE OR 2CH 2-INP US8 I teie nei - Quiescent 3.2ns @ 5V, 50pF