LMZ34202EVM
Hua Hua
Tau Wae: LMZ34202EVM
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua EVAL BOARD FOR LMZ34202
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMZ34202EVM
Tau Wae LMZ34202EVM Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 1928 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 2.5V, 3.3V, 5V, 6V or 7.5V Momotuhi - Whakauru 4.5 V ~ 42 V
Whakamahia IC / Wahanga LMZ34202 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa SIMPLE SWITCHER® Topology Whakahaere Buck
Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated Ētahi Ingoa 296-44443
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Rautanga - Whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito LMZ34202 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 2A