1825Y6300100FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825Y6300100FCR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1825
Ngā Rauemi: 1825Y6300100FCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825Y6300100FCR
Tau Wae 1825Y6300100FCR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20948 pcs Pepa Raraunga 1825Y6300100FCR.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 1825Y6300100FCR
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER 1825
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1825Y5K00821JXR
1825Y5K00821JXR
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 820PF 5KV X7R 1825
I roto i te taonga: 70287 pcs
Tikiake: 1825Y5K00821JXR.pdf
RFQ
1825Y6300100GCT
1825Y6300100GCT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 1825