1812J4K00821MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812J4K00821MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1812
Ngā Rauemi: 1812J4K00821MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812J4K00821MXT
Tau Wae 1812J4K00821MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91825 pcs Pepa Raraunga 1812J4K00821MXT.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 1812J4K00821MXT
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER 1812
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1812J4K00821KXR
1812J4K00821KXR
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 820PF 4KV X7R 1812
I roto i te taonga: 82102 pcs
Tikiake: 1812J4K00821KXR.pdf
RFQ
1812J5000100FFT
1812J5000100FFT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1812