1210Y0100123JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210Y0100123JXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1210
Ngā Rauemi: 1210Y0100123JXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210Y0100123JXR
Tau Wae 1210Y0100123JXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139507 pcs Pepa Raraunga 1210Y0100123JXR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Te manawanui 0.012µF Te matotoru (Max) X7R (2R1)
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa FlexiCap™ RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga 1210Y0100123JXR Te Kāhua Ara 0.079" (2.00mm)
Teitei - Tae (Max) - Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.012µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%