1206Y250P800DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206Y250P800DQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER HIGH Q 1206
Ngā Rauemi: 1206Y250P800DQT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206Y250P800DQT
Tau Wae 1206Y250P800DQT Kaihanga Knowles Syfer
He Rahinga Kei te wātea 140010 pcs Pepa Raraunga 1206Y250P800DQT.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 1206Y250P800DQT
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER HIGH Q 1206
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1206Y250P800CQT
1206Y250P800CQT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER HIGH Q 1206
I roto i te taonga: 153325 pcs
Tikiake: 1206Y250P800CQT.pdf
RFQ
1206Y2K00100FCR
1206Y2K00100FCR
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 2KV C0G/NP0 1206
I roto i te taonga: 68255 pcs
Tikiake: 1206Y2K00100FCR.pdf
RFQ
1206Y250P900CQT
1206Y250P900CQT
Tikiake: 1206Y250P900CQT.pdf
1206Y250P700BQT
1206Y250P700BQT
Tikiake: 1206Y250P700BQT.pdf
1206Y250P900HQT
1206Y250P900HQT
Whakaahuatanga: CAP CER 0.9PF 250V C0G/NP0 1206