1111J3001P10BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1111J3001P10BQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.1PF 300V C0G/NP0 1111
Ngā Rauemi: 1111J3001P10BQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1111J3001P10BQT
Tau Wae 1111J3001P10BQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1.1PF 300V C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77424 pcs Pepa Raraunga 1111J3001P10BQT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 300V
Te manawanui 1.1pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1111 (2828 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 1111J3001P10BQT
Te Kāhua Ara 0.070" (1.78mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Raatau Kore -
Whakaahua nui 1.1pF ±0.1pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1pF
Whakaahuatanga CAP CER 1.1PF 300V C0G/NP0 1111