0603Y1000560GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603Y1000560GFR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 0603Y1000560GFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603Y1000560GFR
Tau Wae 0603Y1000560GFR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 224760 pcs Pepa Raraunga 0603Y1000560GFR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 56pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa FlexiCap™ RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa High Reliability, Automotive Ratonga -
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 0603Y1000560GFR
Te Kāhua Ara 0.031" (0.80mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Epoxy Mountable, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahua nui 56pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2%
Whakaahuatanga CAP CER 56PF 100V C0G/NP0 0603