T529P476M010AAE200
KEMETKEMET
T529P476M010AAE200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T529P476M010AAE200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 47UF 10V 0805
Ngā Rauemi: T529P476M010AAE200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T529P476M010AAE200
Tau Wae T529P476M010AAE200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 47UF 10V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127317 pcs Pepa Raraunga T529P476M010AAE200.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui 47µF Te Rahi Whenua Whenua -
Pūrere Pūrere Whakarato P Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa KO-CAP® T529 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-10536-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga T529P476M010AAE200 Life @ Temp. 200 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 47µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 0805 (2012 Metric) 200 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 47UF 10V 0805 Nga tono -