T521D107M020ATE055
KEMETKEMET
T521D107M020ATE055 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T521D107M020ATE055
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANTALUM 100UF 20V 2917
Ngā Rauemi: T521D107M020ATE055.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T521D107M020ATE055
Tau Wae T521D107M020ATE055 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANTALUM 100UF 20V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54252 pcs Pepa Raraunga T521D107M020ATE055.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui 100µF Te Rahi Whenua Whenua -
Pūrere Pūrere Whakarato D Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T521 RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ko te poari 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-12344-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga T521D107M020ATE055 Life @ Temp. 55 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 100µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 20V 2917 (7343 Metric) 55 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANTALUM 100UF 20V 2917 Nga tono 2000 Hrs @ 105°C