T495X476M035ATE200
KEMETKEMET
T495X476M035ATE200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495X476M035ATE200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 35V 20% 2917
Ngā Rauemi: T495X476M035ATE200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495X476M035ATE200
Tau Wae T495X476M035ATE200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 35V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67815 pcs Pepa Raraunga T495X476M035ATE200.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 35V
Momo Molded Te manawanui 47µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato X
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa T495
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-11196-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga T495X476M035ATE200
Life @ Temp. 200 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 47µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 35V 20% 2917
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C