T495C226K010ATE380
KEMETKEMET
T495C226K010ATE380 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495C226K010ATE380
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 10V 10% 2312
Ngā Rauemi: T495C226K010ATE380.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495C226K010ATE380
Tau Wae T495C226K010ATE380 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91622 pcs Pepa Raraunga T495C226K010ATE380.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Molded Te manawanui 22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato C
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Raupapa T495
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 399-10515-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Waehanga Kaihanga T495C226K010ATE380
Life @ Temp. 380 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 22µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 380 mOhm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10V 10% 2312
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C