T494C225K035AT
KEMETKEMET
T494C225K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494C225K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2413
Ngā Rauemi: T494C225K035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494C225K035AT
Tau Wae T494C225K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2413 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164900 pcs Pepa Raraunga T494C225K035AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 35V
Momo Molded Te manawanui 2.2µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato C
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Raupapa T494
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2413 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9761-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Waehanga Kaihanga T494C225K035AT
Life @ Temp. 2.2 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 2.2µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 35V 2413 (6032 Metric) 2.2 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2413
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C