T491A684M020AT
KEMETKEMET
T491A684M020AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491A684M020AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.68UF 20V 20% 1206
Ngā Rauemi: T491A684M020AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491A684M020AT
Tau Wae T491A684M020AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.68UF 20V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1070118 pcs Pepa Raraunga T491A684M020AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 20V
Momo Molded Te manawanui 0.68µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa T491
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 399-10130-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga T491A684M020AT
Life @ Temp. 12 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 0.68µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 12 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP TANT 0.68UF 20V 20% 1206
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C