T491A155K016AT
KEMETKEMET
T491A155K016AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491A155K016AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.5UF 16V 10% 1206
Ngā Rauemi: T491A155K016AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491A155K016AT
Tau Wae T491A155K016AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 16V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1176814 pcs Pepa Raraunga T491A155K016AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Momo Molded Te manawanui 1.5µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa T491
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 399-3689-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga T491A155K016AT
Life @ Temp. 8 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 1.5µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 16V 10% 1206
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491A155K010ZT
T491A155K010ZT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 1.5UF 10% 10V 1206
I roto i te taonga: 4375 pcs
Tikiake: T491A155K010ZT.pdf
RFQ
T491A155K016AT4539
T491A155K016AT4539
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 1.50UF 16.0V
I roto i te taonga: 713588 pcs
Tikiake: T491A155K016AT4539.pdf
RFQ
T491A155K010ZTZB01
T491A155K010ZTZB01
Whakaahuatanga: CAP TANT 1.50UF 10.0V
Tikiake:
T491A155K016ATZV10
T491A155K016ATZV10
Tikiake:
T491A155K016AT4280
T491A155K016AT4280
Tikiake: T491A155K016AT4280.pdf
T491A155K016AT7280
T491A155K016AT7280
Tikiake: T491A155K016AT7280.pdf
T491A155K016ZT
T491A155K016ZT
Tikiake: T491A155K016ZT.pdf
T491A155K016AT2478
T491A155K016AT2478