T491A155K010AT
KEMETKEMET
T491A155K010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491A155K010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.5UF 10V 10% 1206
Ngā Rauemi: T491A155K010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491A155K010AT
Tau Wae T491A155K010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 10V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1159717 pcs Pepa Raraunga T491A155K010AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Molded Te manawanui 1.5µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa T491
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9708-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga T491A155K010AT
Life @ Temp. 8 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 1.5µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 10V 10% 1206
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491A155K010AT4280
T491A155K010AT4280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 1.50UF 10.0V
I roto i te taonga: 769241 pcs
Tikiake: T491A155K010AT4280.pdf
RFQ
T491A154M050ZT
T491A154M050ZT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT .150UF 50.0V
I roto i te taonga: 606865 pcs
Tikiake: T491A154M050ZT.pdf
RFQ
T491A155K010AH
T491A155K010AH
Tikiake:
T491A155K010AT7280
T491A155K010AT7280
Tikiake: T491A155K010AT7280.pdf
T491A154M050AT
T491A154M050AT
Tikiake: T491A154M050AT.pdf
T491A154M035ZT
T491A154M035ZT
Whakaahuatanga: CAP TANT .150UF 35.0V
Tikiake: T491A154M035ZT.pdf
T491A155K010ATZQ017280
T491A155K010ATZQ017280
Tikiake:
T491A155K010AT4802
T491A155K010AT4802
Tikiake: T491A155K010AT4802.pdf
T491A155K010AT2478
T491A155K010AT2478
Tikiake: T491A155K010AT2478.pdf
T491A154M050AT4280
T491A154M050AT4280
Tikiake: T491A154M050AT4280.pdf
T491A155K010AH4818
T491A155K010AH4818
Tikiake: T491A155K010AH4818.pdf
T491A155K010ATZQ01
T491A155K010ATZQ01
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel