T491A106M004AT
KEMETKEMET
T491A106M004AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491A106M004AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 4V 20% 1206
Ngā Rauemi: T491A106M004AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491A106M004AT
Tau Wae T491A106M004AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 4V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 707210 pcs Pepa Raraunga T491A106M004AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 4V
Momo Molded Te manawanui 10µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa T491
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 495-2174-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga T491A106M004AT
Life @ Temp. 6 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 10µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 6 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 4V 20% 1206
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C