EDK476M6R3A9DAA
KEMETKEMET
EDK476M6R3A9DAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EDK476M6R3A9DAA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU ELECTROLYTIC SMD EDK 6.3VDC
Ngā Rauemi: EDK476M6R3A9DAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EDK476M6R3A9DAA
Tau Wae EDK476M6R3A9DAA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU ELECTROLYTIC SMD EDK 6.3VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1291497 pcs Pepa Raraunga EDK476M6R3A9DAA.pdf
Te manawanui 47µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm) Raupapa EDK
RoHS Tūnga - Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 6.3V Paa / Case 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Ētahi Ingoa DK476M6R3A9DAAKPLP Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 46mA @ 120Hz Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Waehanga Kaihanga EDK476M6R3A9DAA Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.222" (5.65mm)
Whakaahua nui 47µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga ALU ELECTROLYTIC SMD EDK 6.3VDC Nga tono 2000 Hrs @ 85°C