EDK107M010A9GAA
KEMETKEMET
EDK107M010A9GAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EDK107M010A9GAA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU ELECTROLYTIC SMD EDK 10VDC 6
Ngā Rauemi: EDK107M010A9GAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EDK107M010A9GAA
Tau Wae EDK107M010A9GAA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU ELECTROLYTIC SMD EDK 10VDC 6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1349086 pcs Pepa Raraunga EDK107M010A9GAA.pdf
Te manawanui 100µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa EDK
RoHS Tūnga - Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 10V Paa / Case 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Ētahi Ingoa DK107M010A9GAAKPLP Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 70mA @ 120Hz Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Waehanga Kaihanga EDK107M010A9GAA Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.222" (5.65mm)
Whakaahua nui 100µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga ALU ELECTROLYTIC SMD EDK 10VDC 6 Nga tono 2000 Hrs @ 85°C