EDH226M6R3S9BAA
KEMETKEMET
EDH226M6R3S9BAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EDH226M6R3S9BAA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 6.3VDC
Ngā Rauemi: EDH226M6R3S9BAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EDH226M6R3S9BAA
Tau Wae EDH226M6R3S9BAA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 6.3VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1255983 pcs Pepa Raraunga EDH226M6R3S9BAA.pdf
Te manawanui 22µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa Automotive, AEC-Q200, EDH
RoHS Tūnga - Ripa Tae - Raatau Rawa Audio, Automotive
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 6.3V Paa / Case 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Kaihauturu 26mA @ 120Hz
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Waehanga Kaihanga EDH226M6R3S9BAA
Life @ Temp. - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.222" (5.65mm) Whakaahua nui 22µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 6.3VDC
Nga tono 2000 Hrs @ 105°C