EDH107M100A9RAA
KEMETKEMET
EDH107M100A9RAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EDH107M100A9RAA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 100VDC
Ngā Rauemi: EDH107M100A9RAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EDH107M100A9RAA
Tau Wae EDH107M100A9RAA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 100VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102879 pcs Pepa Raraunga EDH107M100A9RAA.pdf
Te manawanui 100µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa EDH
RoHS Tūnga - Ripa Tae - Raatau Rawa Audio
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 100V Paa / Case 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Ētahi Ingoa DH107M100A9RAAKPLP Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 300mA @ 120Hz Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga EDH107M100A9RAA Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
Whakaahua nui 100µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 100VDC Nga tono 2000 Hrs @ 105°C