CDR31BP470BFUS7185
KEMETKEMET
CDR31BP470BFUS7185 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR31BP470BFUS7185
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 47PF 100V BP 0805
Ngā Rauemi: CDR31BP470BFUS7185.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR31BP470BFUS7185
Tau Wae CDR31BP470BFUS7185 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 47PF 100V BP 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 69913 pcs Pepa Raraunga CDR31BP470BFUS7185.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC S (0.001%) Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 47pF Te matotoru (Max) BP
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR31 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2389-2
1001-2389-2-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga CDR31BP470BFUS7185 Te Kāhua Ara 0.051" (1.30mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore - Whakaahua nui 47pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga CAP CER 47PF 100V BP 0805