C967U392MZWDBA7317
KEMETKEMET
C967U392MZWDBA7317 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C967U392MZWDBA7317
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3900PF 440VAC Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: C967U392MZWDBA7317.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C967U392MZWDBA7317
Tau Wae C967U392MZWDBA7317 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3900PF 440VAC Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 422084 pcs Pepa Raraunga C967U392MZWDBA7317.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 440VAC
Te manawanui 3900pF Te matotoru (Max) Y5U (E)
Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm) Rahi / Rahi 0.512" Dia (13.00mm)
Raupapa C900 RoHS Tūnga Tape & Box (TB)
Ripa Tae - Raatau Rawa Safety Ratonga X1, Y2
Ko te poari Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-9530-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga C967U392MZWDBA7317 Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore Formed Leads - Kinked Whakaahua nui 3900pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 3900PF 440VAC Y5U RADIAL