C941U332MUVDBA7317
KEMETKEMET
C941U332MUVDBA7317 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C941U332MUVDBA7317
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Ngā Rauemi: C941U332MUVDBA7317.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C941U332MUVDBA7317
Tau Wae C941U332MUVDBA7317 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168507 pcs Pepa Raraunga C941U332MUVDBA7317.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 400VAC
Te manawanui 3300pF Te matotoru (Max) Y5V (F)
Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm) Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm)
Raupapa C900 RoHS Tūnga Cut Tape (CT)
Ripa Tae - Raatau Rawa Safety Ratonga X1, Y1
Ko te poari Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-9500-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga C941U332MUVDBA7317
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Formed Leads - Kinked
Whakaahua nui 3300pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL