C931U101JYSDBAWL35
KEMETKEMET
C931U101JYSDBAWL35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C931U101JYSDBAWL35
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C931U101JYSDBAWL35
Tau Wae C931U101JYSDBAWL35 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 450452 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 400VAC
Te manawanui 100pF Te matotoru (Max) SL
Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa C900 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Safety Ratonga X1, Y2
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Waehanga Kaihanga C931U101JYSDBAWL35
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Formed Leads - Kinked
Whakaahua nui 100pF ±5% 400VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL