C911U152MUVDAA7317
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C911U152MUVDAA7317
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C911U152MUVDAA7317
Tau Wae C911U152MUVDAA7317 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 518607 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 400VAC
Te manawanui 1500pF Te matotoru (Max) Y5V (F)
Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa C900 RoHS Tūnga Tape & Box (TB)
Ripa Tae - Raatau Rawa Safety Ratonga X1, Y1
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C911U152MUVDAA7317
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 1500pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL