C907U180JYSDBAWL35
Hua Hua
Tau Wae: C907U180JYSDBAWL35
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 18PF 400VAC SL RADIAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C907U180JYSDBAWL35
Tau Wae C907U180JYSDBAWL35 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 18PF 400VAC SL RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 710708 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 400VAC
Te manawanui 18pF Te matotoru (Max) SL
Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm) Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm)
Raupapa C900 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Safety Ratonga X1, Y2
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C907U180JYSDBAWL35
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Formed Leads - Kinked
Whakaahua nui 18pF ±5% 400VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 18PF 400VAC SL RADIAL