C907U102MYVDAAWL45
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C907U102MYVDAAWL45
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C907U102MYVDAAWL45
Tau Wae C907U102MYVDAAWL45 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1032343 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 400VAC
Te manawanui 1000pF Te matotoru (Max) Y5V (F)
Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm) Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm)
Raupapa C900 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Safety Ratonga X1, Y2
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C907U102MYVDAAWL45
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 1000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL