C901U102MZWDCAWL35
KEMETKEMET
C901U102MZWDCAWL35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C901U102MZWDCAWL35
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: C901U102MZWDCAWL35.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C901U102MZWDCAWL35
Tau Wae C901U102MZWDCAWL35 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 930686 pcs Pepa Raraunga C901U102MZWDCAWL35.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 440VAC
Te manawanui 1000pF Te matotoru (Max) Y5U (E)
Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm) Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm)
Raupapa C900 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Safety Ratonga X1, Y2
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C901U102MZWDCAWL35
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Formed Leads - Kinked
Whakaahua nui 1000pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL