C430C683K1R5TA7200
KEMETKEMET
C430C683K1R5TA7200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C430C683K1R5TA7200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.068UF 100V X7R AXIAL
Ngā Rauemi: 1.C430C683K1R5TA7200.pdf2.C430C683K1R5TA7200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C430C683K1R5TA7200
Tau Wae C430C683K1R5TA7200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.068UF 100V X7R AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 301054 pcs Pepa Raraunga 1.C430C683K1R5TA7200.pdf2.C430C683K1R5TA7200.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 0.068µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm)
Raupapa Aximax 400 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Axial Ētahi Ingoa 399-4516-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga C430C683K1R5TA7200
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.068µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 0.068UF 100V X7R AXIAL