C430C103F3G5TA7200
Hua Hua
Tau Wae: C430C103F3G5TA7200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 25V C0G AXIAL
Ngā Rauemi: C430C103F3G5TA7200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C430C103F3G5TA7200
Tau Wae C430C103F3G5TA7200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 25V C0G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 404258 pcs Pepa Raraunga C430C103F3G5TA7200.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui 10000pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Raupapa Aximax 400 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling Ratonga -
Ko te poari Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C430C103F3G5TA7200
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahua nui 10000pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 25V C0G AXIAL