C420C153GAG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C420C153GAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 250V C0G AXIAL
Ngā Rauemi: C420C153GAG5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C420C153GAG5TA
Tau Wae C420C153GAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 250V C0G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190219 pcs Pepa Raraunga C420C153GAG5TA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 250V
Te manawanui 0.015µF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Raupapa Aximax 400 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling Ratonga -
Ko te poari Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C420C153GAG5TA
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.015µF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2%
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 250V C0G AXIAL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C420C153G3G5TA7200
C420C153G3G5TA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.015UF 25V C0G AXIAL
I roto i te taonga: 293370 pcs
Tikiake: C420C153G3G5TA7200.pdf
RFQ
C420C153G2G5TA7200
C420C153G2G5TA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.015UF 200V C0G AXIAL
I roto i te taonga: 259740 pcs
Tikiake: C420C153G2G5TA7200.pdf
RFQ
C420C153GAG5TA7200
C420C153GAG5TA7200