C410C682J1G5TA
Hua Hua
Tau Wae: C410C682J1G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 6800PF 100V C0G AXIAL
Ngā Rauemi: C410C682J1G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C410C682J1G5TA
Tau Wae C410C682J1G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 100V C0G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 367465 pcs Pepa Raraunga C410C682J1G5TA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 6800pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Raupapa Aximax 400 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling Ratonga -
Ko te poari Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C410C682J1G5TA
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahua nui 6800pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 100V C0G AXIAL