C410C100G3G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C410C100G3G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 25V C0G AXIAL
Ngā Rauemi: C410C100G3G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C410C100G3G5TA
Tau Wae C410C100G3G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 25V C0G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 347514 pcs Pepa Raraunga C410C100G3G5TA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui 10pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Raupapa Aximax 400 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling Ratonga -
Ko te poari Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C410C100G3G5TA
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahua nui 10pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2%
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 25V C0G AXIAL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C4109A.41.10
C4109A.41.10
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: CABLE 12COND 22AWG GRAY 1000'
I roto i te taonga: 70 pcs
Tikiake: C4109A.41.10.pdf
RFQ
C410C100FAG5TA
C410C100FAG5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 AXIAL
I roto i te taonga: 294792 pcs
Tikiake: C410C100FAG5TA.pdf
RFQ
C410C100G3G5TA7200
C410C100G3G5TA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 AXIAL