C350C104J1G5TA
KEMETKEMET
C350C104J1G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C350C104J1G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 100V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: 1.C350C104J1G5TA.pdf2.C350C104J1G5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C350C104J1G5TA
Tau Wae C350C104J1G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 100V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43773 pcs Pepa Raraunga 1.C350C104J1G5TA.pdf2.C350C104J1G5TA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 0.1µF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua 0.400" (10.16mm) Rahi / Rahi 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Raupapa Goldmax, 300 RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa 399-9836
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga C350C104J1G5TA Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) 0.560" (14.22mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore Straight Whakaahua nui 0.1µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 100V NP0 RADIAL