C330C562KAG5TA
Hua Hua
Tau Wae: C330C562KAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 5.6NF 250V C0G 10%
Ngā Rauemi: C330C562KAG5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C330C562KAG5TA
Tau Wae C330C562KAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 5.6NF 250V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 223585 pcs Pepa Raraunga C330C562KAG5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C330C562KAG5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 5.6NF 250V C0G 10%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C330C562GAG5TA
C330C562GAG5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 5.6NF 250V C0G 2%
I roto i te taonga: 58321 pcs
Tikiake: C330C562GAG5TA.pdf
RFQ
C330C563F1G5TA7301
C330C563F1G5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.056UF 100V C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 34139 pcs
Tikiake: C330C563F1G5TA7301.pdf
RFQ
C330C562KAG5TA7301
C330C562KAG5TA7301
Whakaahuatanga: CAP CER 5600PF 250V C0G/NP0 RAD