C328C564M1R5TA
KEMETKEMET
C328C564M1R5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C328C564M1R5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 560NF 100V X7R 20%
Ngā Rauemi: C328C564M1R5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C328C564M1R5TA
Tau Wae C328C564M1R5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 560NF 100V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175832 pcs Pepa Raraunga C328C564M1R5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C328C564M1R5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 560NF 100V X7R 20%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C328C563K5G5TA
C328C563K5G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 56NF 50V C0G 10%
I roto i te taonga: 203621 pcs
Tikiake: C328C563K5G5TA.pdf
RFQ
C328C564M1R5TA7301
C328C564M1R5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.56UF 100V X7R RADIAL