C327C750KAG5TA
KEMETKEMET
C327C750KAG5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C327C750KAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 75PF 250V C0G 10%
Ngā Rauemi: C327C750KAG5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C327C750KAG5TA
Tau Wae C327C750KAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 75PF 250V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 473484 pcs Pepa Raraunga C327C750KAG5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C327C750KAG5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 75PF 250V C0G 10%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C327C750JAG5TA7301
C327C750JAG5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 75PF 250V C0G RADIAL
I roto i te taonga: 693786 pcs
Tikiake: C327C750JAG5TA7301.pdf
RFQ
C327C750K3G5TA7301
C327C750K3G5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 75PF 25V C0G/NP0 RADIAL
I roto i te taonga: 649492 pcs
Tikiake: C327C750K3G5TA7301.pdf
RFQ
C327C750KAG5TA7301
C327C750KAG5TA7301
Whakaahuatanga: CAP CER 75PF 250V C0G/NP0 RADIAL