C327C271KAG5TA
KEMETKEMET
C327C271KAG5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C327C271KAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 270PF 250V C0G 10%
Ngā Rauemi: C327C271KAG5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C327C271KAG5TA
Tau Wae C327C271KAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 270PF 250V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 531939 pcs Pepa Raraunga C327C271KAG5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C327C271KAG5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 270PF 250V C0G 10%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C327C272G3G5TA
C327C272G3G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 167652 pcs
Tikiake: C327C272G3G5TA.pdf
RFQ
C327C271J3G5TA7301
C327C271J3G5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 270PF 25V C0G RADIAL
I roto i te taonga: 633879 pcs
Tikiake: C327C271J3G5TA7301.pdf
RFQ
C327C271KAG5TA7301
C327C271KAG5TA7301
Whakaahuatanga: CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 RAD