C327C104K5G5TA
KEMETKEMET
C327C104K5G5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C327C104K5G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 0.1UF 50V C0G 10%
Ngā Rauemi: C327C104K5G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C327C104K5G5TA
Tau Wae C327C104K5G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 0.1UF 50V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132694 pcs Pepa Raraunga C327C104K5G5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C327C104K5G5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 0.1UF 50V C0G 10%