C325C472J3G5TA7301
Hua Hua
Tau Wae: C325C472J3G5TA7301
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 25V C0G RADIAL
Ngā Rauemi: C325C472J3G5TA7301.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C325C472J3G5TA7301
Tau Wae C325C472J3G5TA7301 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 25V C0G RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 709071 pcs Pepa Raraunga C325C472J3G5TA7301.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui 4700pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua 0.200" (5.08mm) Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Raupapa Goldmax, 300 Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling
Ratonga - Ko te poari Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga C325C472J3G5TA7301 Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm) Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore Formed Leads - Kinked Whakaahua nui 4700pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 25V C0G RADIAL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C325C472G3G5TA7301
C325C472G3G5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 189677 pcs
Tikiake: C325C472G3G5TA7301.pdf
RFQ
C325C472GAG5TA7301
C325C472GAG5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 250V C0G RADIAL
I roto i te taonga: 120835 pcs
Tikiake: C325C472GAG5TA7301.pdf
RFQ
C325C472J3G5TA
C325C472J3G5TA
Whakaahuatanga: CAP CER RAD 4.7NF 25V C0G 5%