C325C160KAG5TA
Hua Hua
Tau Wae: C325C160KAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 16PF 250V C0G 10%
Ngā Rauemi: C325C160KAG5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C325C160KAG5TA
Tau Wae C325C160KAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 16PF 250V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 500076 pcs Pepa Raraunga C325C160KAG5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C325C160KAG5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 16PF 250V C0G 10%