C325C123G1G5TA7301
Hua Hua
Tau Wae: C325C123G1G5TA7301
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.012UF 100V C0G RADIAL
Ngā Rauemi: C325C123G1G5TA7301.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C325C123G1G5TA7301
Tau Wae C325C123G1G5TA7301 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.012UF 100V C0G RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116375 pcs Pepa Raraunga C325C123G1G5TA7301.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 0.012µF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua 0.200" (5.08mm) Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Raupapa Goldmax, 300 Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling
Ratonga - Ko te poari Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga C325C123G1G5TA7301 Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm) Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore Formed Leads - Kinked Whakaahua nui 0.012µF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2% Whakaahuatanga CAP CER 0.012UF 100V C0G RADIAL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C325C123GAG5TA
C325C123GAG5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.012UF 250V C0G/NP0 RAD
I roto i te taonga: 74910 pcs
Tikiake: C325C123GAG5TA.pdf
RFQ
C325C123G1G5TA
C325C123G1G5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.012UF 100V C0G/NP0 RAD