C324C223G5G5TA7301
KEMETKEMET
C324C223G5G5TA7301 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C324C223G5G5TA7301
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 50V C0G RADIAL
Ngā Rauemi: C324C223G5G5TA7301.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C324C223G5G5TA7301
Tau Wae C324C223G5G5TA7301 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 50V C0G RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117486 pcs Pepa Raraunga C324C223G5G5TA7301.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 0.022µF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua 0.100" (2.54mm) Rahi / Rahi 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Raupapa Goldmax, 300 Ripa Tae - Raatau Rawa Bypass, Decoupling
Ratonga - Ko te poari Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga C324C223G5G5TA7301 Te Kāhua Ara -
Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm) Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore Formed Leads - Kinked Whakaahua nui 0.022µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2% Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 50V C0G RADIAL