C320C564M1R5TA
KEMETKEMET
C320C564M1R5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C320C564M1R5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 560NF 100V X7R 20%
Ngā Rauemi: C320C564M1R5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C320C564M1R5TA
Tau Wae C320C564M1R5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 560NF 100V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190064 pcs Pepa Raraunga C320C564M1R5TA.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga C320C564M1R5TA
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER RAD 560NF 100V X7R 20%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C320C565J3R5TA7301
C320C565J3R5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 5.6UF 25V X7R RADIAL
I roto i te taonga: 49025 pcs
Tikiake: C320C565J3R5TA7301.pdf
RFQ
C320C564J1R5TA7301
C320C564J1R5TA7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.56UF 100V X7R RADIAL
I roto i te taonga: 146964 pcs
Tikiake: C320C564J1R5TA7301.pdf
RFQ
C320C564M1R5TA7301
C320C564M1R5TA7301